www.cvonline.hu

Pénztáros, ügyintéző

  • A hirdetés 2 napja lejárt

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
A Pannon Takarék Bank Zrt.

Pénztáros, ügyintézői

munkakör betöltésére
pénzügyi alapismeretekkel, pénzintézeti gyakorlattal rendelkező pályázók jelentkezését várja.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolatépítés, akvizíció lakossági és vállalkozói ügyfélkörben;
  • Ügyfélkiszolgálással kapcsolatos feladatok;
  • Kirendeltség adminisztratív tevékenységének támogatása;

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú iskolai végzettség;
  • Banki és egyéb pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, Internet);

Személyiségbeli elvárások:

  • Jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő készség;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Precizitás;
  • Motiválhatóság;
  • Önálló munkavégzés, dinamizmus;

Előnyt jelent:

  • Valutapénztárosi végzettség;
  • Nyelvismeret;
  • Hitelintézetnél szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely;
  • A megpályázott munkakörrel és a teljesítménnyel arányos jövedelem;
  • Versenyképes egyéb juttatási csomag;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Karrier és fejlődési lehetőség;
  • Belső és külső képzésekben való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:
Ásványráró

A pályázatokat fizetési igény megjelölésével (fényképes önéletrajz, motivációs levél, referencia személy megjelölése, bizonyítványok másolata) várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Bankpénztáros
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű