www.cvonline.hu

Pénztáros-ügyintéző

  • A hirdetés 167 napja lejárt

A HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet több mint 50 éve van jelen a hazai pénzügyi piacon. Mára az Észak-Alföldi régió legtőkeerősebb Takarékszövetkezete.

Mikepércsi kirendeltségére pénztáros-ügyintéző

munkakörbe keres munkavállalót.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Pénzkezelési tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Csapatba való gyors beilleszkedés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem és teljesítményfüggő jutalék, cafetéria
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye: Mikepércs

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2016. augusztus 7-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő