www.cvonline.hu

Pénztáros ruházati üzletben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1001841
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • pénztárgép kezelés
  • vevők precíz, pontos kiszolgálása
  • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet és kiszolgálás megvalósításában

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon tudják vállalni a munkát
  • iskola mellet is folymatos ráérés

Munkaidő: 8.00-21.00 óra közötti időszakban heti 3-4 napon 8-10 órás beosztásokban - hétköznap és hétvége vállalása is kötelező!

Előnyt jelent:

  • pénztárkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 650 Ft/óra
  • Első sorban téli szünetben végezhető munka

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után fényképes önéletrajz feltötlésével tehetsz meg. Kérünk benneteket, hogy különös figyelmet fordítsatok a pontos ráérés megadására.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!