www.cvonline.hu

Pénztáros (Részmunkaidő) - Mosonmagyaróvár

  • A hirdetés tegnap lejárt

Parnercégünk saját állományába keresünk

Pénztáros

munkatársat részmunkaidőben

Feladatok:

  • Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (kódhibás termékek kezelése, fölözési folyamatok, árváltozások és készlethiány kezelése).
  • Felelősségteljesen kezeli a fizetőeszközöket és az áruház készleteit, emellett biztosítja a vásárlók elsőosztályú kiszolgálását.
  • Feltölti a kasszát és a kasszaállványokat fogyóeszközökkel, szakszerűen működteti a pénztárgépet.
  • Ismeri az akciókat és az akciós termékeket, szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat.
  • Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • 8. általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Megbízhatóság, pontosság

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát! Várjuk jelentkezését!

Helyek Mosonmagyaróvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű