www.cvonline.hu

Pénztáros / Pénzügyi Munkatárs

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

A Sprinter Futárszolgálat Kft. a belföldi expressz kiscsomag-szállítás meghatározó szereplője. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

Dinamikusan fejlődő cégünk

Pénztáros / Pénzügyi Munkatársat

keres pénzügyi csoportjába.

Eredményszemléletű, kellő rugalmassággal rendelkező, sikerorientált, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes kollégát várunk csapatunkba.

Feladatok:

  • banki utalások rögzítése a banki szoftverbe
  • pénztárkezelési feladatok ellátása
  • a vevői és szállítói utalás tényének rögzítése a szoftverbe és analitikába
  • kártérítéshez kapcsolódó pénzügyi levél készítése
  • készpénzes utánvétek kezelése
  • bankkivonatok nyomtatása és banki riportok készítése napi szinten
  • rendszeres és ad- hoc riportok és egyeztetések készítése

Elvárásaink:

  • szakirányú (pénzügyi) középfokú végzettség
  • napi szintű, nagyobb tranzakció számú pénztárkezelésben és banki utalásokban szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • PC (Excel, Word) kimagasló szintű felhasználói szintű ismerete
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság,
  • gyors és hatékony reagálás a változásokra, stressz tűrő képesség

Előny:

  • valamilyen vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt
  • szakmai fejlődési lehetőséget, dinamikus csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület, Táblás utca

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő