www.cvonline.hu

Pénztáros nyári szünetben (részmunkaidőben)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1064251
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Hypermarket üzemelltető Kereskedelmi területen működő partnerünk számára keresünk beugrós alkalmi és nyári szünektben kisegítő pénztáros munkatársakat!

Feladatok:

  • Pénztár kezelés
  • Aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet kialakításában
  • Személyes közreműködés az ügyfélbarát gyors és precíz kiszolgálás megvalósításában.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése!
  • Aktív vagy passzív, csak nappali tagozatos hallgatói jogviszony fennállása 10.31.-ig!
  • hétköznapi alkalmi(forgalom függvényében) és szombati és vasárnapi munkanapok vállalása

Munkaidő: Hétfőtől - Vasárnapig délelötti és délután műszakokban minimum 4-6 vagy akár 8:00 órában!

Előnyt jelent:

  • Áruházban szerzett pénztárkezelési tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 750 Ft/óra + MT szerinti aktuális bér és műszakpótlékok

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest