www.cvonline.hu

Pénztáros munkalehetőség Budapest

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Pénztáros munkatárs- Budapest

Az egyik legrégebben működő nagykereskedelmi partnercégünk számára munkatársakat keresünk Pénztáros munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevőkezelés, vevők tájékoztatása
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Árufeltöltés
  • A kassza környezetének tisztán tartása, takarítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas munkavégzés

Előny:

  • Áruismeret és kereskedelemben szerzett szakmai jártasság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges autóbuszjárat Újpest Városkaputól
  • Kiszámítható bérezés
  • Cafeteria rendszer
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes betanulási lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014