www.cvonline.hu

Pénztáros munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 846339
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Európa-szerte ismert barkács áruház partnercégünkhöz keresünk pénztáros diákokat.

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vásárlók kiszolgálása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • érettségi
  • minimum heti 3 nap vállalása
  • pontos precíz munkavégzés
  • megbízhatóság

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig legalább 3 nap vállalása 07.30 - 20.15 között

Előnyt jelent:

  • pénztáros tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó 600 Ft óránként
  • utazási költségtérítés (kiegészítő jegyet térítjük)

Budakalászra a Szentendrei HÉV-vel közvetlenül ki lehet jutni.

Amennyiben szeretnéd elvállalni a munkát, jelentkezz honlapunkon a regisztrációt követően (Link megjelenítése), illetve a +36 70/452-3312-es telefonszámon, E-mail cím megjelenítése vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címeken.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest