www.cvonline.hu

Pénztáros-könyvelő

  • A hirdetés 1127 napja lejárt

Szilárd pénzügyi háttérrel bíró cégcsoport tagvállalataként működő, piacvezető Toyota és Lexus márkakereskedés

pénztáros-könyvelő

munkatársat keres budapesti telephelyére.

Feladatok:

  • pénztár kezelése, könyvelése,
  • készpénzes bejövő számlák rögzítése és kontírozása,
  • szállítói számlák rögzítése és kontírozása,
  • alkatrészes és szerviz számlák kiállítása.

Elvárások:

  • minimum gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi bizonyítvány,
  • precíz munkavégzés, nagyfokú adminisztrációs készség.

Hasonló munkakör szakmai tapasztalata és a Progression program ismerete előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő