www.cvonline.hu

Pénztáros - könyvelő munkatárs INTS/13/10

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Pest megye déli részére piacvezető cég munkatársat keres

Könyvelő - pénztáros

pozícióba

Feladatok:

- a forint- és devizapénztár önálló, felelős kezelése,

- pénztári tételek kontírozása és könyvelése,

- szükséges készpénzállomány felmérése, folyamatos, dokumentált biztosítása,

- címletjegyzék összeállítása,

- pénztárban elhelyezett értékek és bizonylatok őrzése, kezelése, a pénzügyi fegyelem

  betartása,

- pénztárhoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése,

- utalványozott kifizetések ellenőrzése, kezelése,

- nyilvántartások, elszámolások vezetése,

- pénztári bizonylatok kiállítása,

- napi pénztárzárások elvégzése, napi pénztárjelentés elkészítése,

- pénzvalódiság vizsgálata,

- pénzszállítás megszervezése,

- elszámolásra kiadott összegek analitikus nyilvántartása,

- együttműködés a többi szervezeti egységgel

Elvárások:

- középfokú végzettség,

- valuta pénztáros szakképzettség,

- könyvelési tapasztalat,

- legalább egy éves pénztárosi gyakorlat,

- számítógép kezelői felhasználói ismeretek,

- kiemelkedő kommunikációs készség,

- rugalmasság,

- terhelhetőség,

- megbízhatóság, lojalitás,

- csapatban való együttműködés,

- büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Előny:

- angol nyelvtudás,

- mérlegképes könyvelői végzettség

- MS Office valamely moduljának ismerte

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem,

- stabil, kiszámítható munkahely,

- kiváló munkakörnyezet,

- hosszú távú munkalehetőség

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő