www.cvonline.hu

Pénztáros, készletgazdálkodó

  • Az állásajánlat lejárt.

Élelmiszer kis-, és nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres

1 fő pénztáros, készletgazdálkodó

munkatársat Kisvárdai munkahelyre.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • alapvető számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

A fényképes jelentkezéseket „pénztáros” jeligével e-mail-ben várjuk 2016. október 20.-ig.

Munkavégzés helye Kisvárda
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kisvárda