www.cvonline.hu

Pénztáros - Hitelügyintéző - Csömör

  • Company_icon Euronics Műszaki Áruházlánc / Vöröskő Kft.
  • Location_icon Csömör, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

ÚJONNAN NYÍLÓ CSÖMÖRI ÜZLETÜNKBE

PÉNZTÁROS - HITELÜGYINTÉZŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladataid:

  • Pénztárgép pontos kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Számlák kiállítása
  • Hitelértékesítés
  • Hiteldokumentáció készítés
  • A hitelügyintézés adminisztratív feladatai
  • Bankokkal való kapcsolattartás
  • Banki adminisztrációs felület kezelése

Elvárásaink:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Műszaki cikkek ismerete
  • Értékesítésben szerzett ismeretek
  • Pénzügyi, banki ismeretek
  • PSZÁF hatósági vizsga

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Csömör

Fényképes önéletrajzodat Pénztáros-Hitelügyintéző-Csömör jeligével várjuk.

Helyek Csömör
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Értékesítési tanácsadó, Pénztáros
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű