www.cvonline.hu

pénztáros (házipénztár) - admininsztratív munkatárs

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

A Schiller Autóház Kft.

 pénztáros (házipénztár) - admininsztratív

 munkatársat

keres

Feladatok:

  • Pénztárosi feladatok teljes körű ellátása
  • Pénzügyi és számviteli adminisztráció
  • Ügyfélkapcsolati adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú gazdasági közép/felsőfokú végzettség
  • Több éves - igazolható házipénztárosi gyakorlat
  • Excel és egyéb számítástechnikai program ismeret (Word, egyéb MS Office)
  • Pénzügyi-számviteli tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Könyvelési gyakorlat
  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
  • Forint- és valuta pénztárosi végzettség
  • Integrált ügyviteli rendszer felhasználói ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a munkakör megjelölésével – az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

A jelentkezéseket a hirdetés megjelenésétől számított két hétig fogadjuk be.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő