www.cvonline.hu

Pénztáros - Győr (Referenciaszám: OE-1162)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 919695

Elvárások:

  • Kereskedelmi szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Döntésképesség
  • Együttműködés és ügyfél-orientáltság
  • Önkontroll
  • Sikerorientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Angol/német nyelv társalgási szintű ismerete

Feladatok:

  • Közös áruházi érdek képviselete
  • A vásárlói igények maximális kiszolgálása az áruházi igények figyelembe vétele mellett, az értékesítés hatékony támogatásával
  • Szolgáltatások nyújtása, panaszkezelés, tájékoztatás
  • Az osztályhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Pénztárgép kezelése
  • Leltározásban való aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Modern, multinacionális környezet

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Kft. elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó multinacionális partnercége (Media Markt) számára keres pénztáros munkakörre munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát hirdetésben feltüntett e-mail címre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő