www.cvonline.hu

Pénztáros és pénzügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • pénzkezelési munkák elvégzése
  • nyilvántartja az utólagos elszámolásra felvett összegeket
  • pénztárral kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • MVK tagbélyeg nyilvántartás vezetése
  • szigorú számadású nyomtatványok kezelése
  • Pénzügyi adminisztrációs tevékenység végzése

Legfontosabb elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 2 év gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete,
  • pro aktivitás

Előny:

  • civil szervezetnél szerzett gyakorlat,
  • pályázati programok elszámolásában szerzett gyakorlat,

A jelentkezés tartalmazza:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Erkölcsi fedhetetlenség (Erkölcsi bizonyítvány a jelentkezésnek nem, csak a munkakör betöltésének feltétele)
  • Bizonyítványok másolatai

Jelentkezés feltételei: magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Jelentkezését e-mailben várjuk az alább megadott e-mail címen 2015. február 15. napjáig.

Kérjük jelentkezésén tűntesse fel a hirdetés azonosítóját.

  • Kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés módja és határideje” bekezdésben leírtaknak megfelelő jelentkezések kerülnek elbírálásra.
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.

Kontakt: Borjádi Patrícia

Kontakt e-mail: lásd alább

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás várható ideje: 2015. március

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő