www.cvonline.hu

Pénztáros / Eladó

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt. és az OREX –Zálog Záloghitelező Zrt.

az ékszer és óraforgalmazásában, valamint a zálog tevékenységi területén együttesen Magyarország piacvezető  vállalata.

Az ország több mint 50 pontján, jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel,

órák és ajándékcikkek széles választékával és szakszerű zálogszolgáltatással fogadjuk ügyfeleinket.

Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.

Folyamatosan fejlődő szervezetünkbe új munkatársakat keresünk,

„Pénztáros/Eladó”

pozíciókba,

Szegedi zálogfiókunkba, 1 év határozott időre.

Az új kolléga feladatai:

  • Zálogfiókba érkező ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • A zálog adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Zálogpénztárosként a zálogjegyek kezelése, hosszabbítása,
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Elvárásaink:

  • Ékszerbecsüsi és/vagy kereskedelmi /ékszer-, vagy kultúrcikk eladó/ végzettség
  • Zálog pénztárosi gyakorlat előnyt jelent
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Egyszerre kedves és határozott fellépés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés
  • Cafeteria
  • Stabil munkahelyi környezet
  • folyamatos képzések szakmán belül, fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, a megpályázott pozíció és város megnevezésével, valamint fizetési igény jelölésével, az a lábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő