www.cvonline.hu

Pénztáros-eladó

  • A hirdetés 329 napja lejárt

Pénztáros-eladót

keresünk Kőbányára!

Kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk Kőbányai autóelektronikai termékeket gyártó vállalat üzemi büféjébe, pénztáros-eladó pozícióba.

Amit biztosítunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • jó csapat
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • bejelentett heti 40 órás
  • folyamatos vagy állandó éjszakás munkarendbe

Azonnali kezdési lehetőséggel!
Friss nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.
Érdeklődni/jelentkezni hétköznap 8:00-16:00 között az üzletvezetőnél a 06 20 779 94 19-es telefonszámon lehet.
A fényképpel ellátott önéletrajzot az allábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő