www.cvonline.hu

Pénztáros Diákmunkatárs

  • A hirdetés 1124 napja lejárt
Magyarország egyik legnagyobb áruházláncába keresünk Pénztáros Diákmunkatársakat

Feladatok:
  • Pénztárgép megfelelő használata,
  • Készpénz és egyéb fizetőeszköz precíz, pontos kezelése,
  • Vásárlókkal való kapcsolattartás,
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollegákkal
Elvárások:
  • Nappali tagozaton folytatott tanulmány
  • Vevőközpontú magatartás
  • Talpraesett, leleményes személyiség
  • Kommunikatív és mosolygós természet
  • Aktív, folyamatos munkavégzés
  • Munkaidőhöz, beosztáshoz való rugalmasság
  • Betöltött 18. életév
  • Korábbi tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk:
  • Ingyenes tréningek és betanítások
  • Jó munkakörülmények
  • Folyamatos, alkalmi és akár 2-3 éves munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Gödöllő
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 4-6-8-12 órás műszakok (egyénileg alakított)
  • Bérezés: Bruttó 727 Ft/óra
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett figyelmed és megfelelsz az elvárásoknak, úgy kérünk, küld el fényképes önéletrajzodat és ráérésedet a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. E-mailed tárgya legyen: TES-01