www.cvonline.hu

Pénztáros, Diákmunka

  • A hirdetés 1230 napja lejárt
Pesterzsébeti áruházba keresünk heti több napos ráéréssel rendelkező, lelkes diákokat pénztárosi munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Pénztárgép megfelelő használata,
  • Készpénz és egyéb fizetőeszköz precíz, pontos kezelése,
  • Vásárlókkal való kapcsolattartás,
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollegákkal.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Legalább heti 3-4 napos ráérés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Rendkívül pontos munkavégzésre való képesség,
  • Nagyfokú megbízhatóság.
Előny:
  • Pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Heti több nap ráérés ( kiemelten szerdai és csütörtöki napok )
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:Heti 3-4 nap hétfőtől vasárnapig,Reggel 10:00 és 20:00 óra között.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése . Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MM-01