www.cvonline.hu

Pénztáros diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1086955

Magyarország egyik legnagyobb áruházláncába keresünk nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat az alábbi területre:
Feladatok:

  • tájékoztatást nyújtása a vevőknek
  • korszerű pénztárgépeket és egyéb eszközök kezelése
  • készpénzes fizetésnél, ellenőrizni az összeget, visszaadni belőle
  • hitelkártyával való fizetésnél ellenőrizni a hitelkártyát, kezelni a pénztári számítógépes terminált
  • ellenőrizni a pénztárban levő pénzkészletet
  • odafigyelni a vevők panaszaira

Elvárások:
  • betöltött 18. életév
  • Munkaidőhöz, beosztáshoz való rugalmasság (heti 2-3 nap vállalása 6-8 órában)
  • Talpraesett, kommunikatív, kedves személyiség

Juttatások:
  • kiemelkedő bérezés
  • folyamatos munkalehetőség
  • Összetartó, barátságos kollégák,
  • azonnali kezdési lehetőség

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a megadott e-mail címen!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas