www.cvonline.hu

Pénztáros diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1055623

Örs vezér téri lakberendezési áruházban
Feladatok:

  • Pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18+ betöltött életkor
  • Precizitás, önállóság és megbízhatóság

Juttatások:
  • Ingyenes betanítás 2016. június 15-én 12:00-kor
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen IKO-PENZ!

Egyéb információk:
Fizetés: Bruttó 830 forint/óra Munkaidő: Leginkább péntek, szombat és vasárnap, rugalmas heti beosztásban Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület