www.cvonline.hu

Pénztáros diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1033259

Magyarország egyik legnagyobb áruházláncába keresünk nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat az alábbi területre:
Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása
  • pénztárgép kezelése

Elvárások:
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • betöltött 18 életév
  • Munkaidőhöz, beosztáshoz való rugalmasság (heti 2-3 nap vállalása 6-8 órában)
  • Talpraesett, kommunikatív, kedves személyiség

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés
  • Folyamatos munkalehetőség

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzod.

Munkavégzés helye:
  • Győr