www.cvonline.hu

Pénztáros diákmunka Örs Vezér téri lakberendezési áruházban

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1014670

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18+ betöltött életkor
  • precizitás, önállóság és megbízhatóság

Juttatások:
  • ingyenes betanítás
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen IKO-PENZ!

Egyéb információk:
Fizetés: bruttó 830 forint/óra Munkaidő: leginkább péntek és szombat, rugalmas heti beosztásban Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület