Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Pénztáros diákmunka az Örs vezér téri lakberendezési áruházban


 
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1081879


Feladatok:

  • Pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18+ betöltött életkor
  • Precizitás, önállóság és megbízhatóság
  • Legalább heti 2 nap vállalása (hétvégente is van munkavégzés)

Juttatások:
  • Bruttó 830 Ft/órás bér

Előnyök:
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas heti beosztás

Jelentkezés módja:

Egyéb hasonló állások Önnek
Munkalehetőség lakberendezési áruházban (Miskolc)

HSA Kft.

  Munkalehetőség lakberendezési áruházban (Misk...
Miskolc


Diákmunka

Marosport Kft.

Raktári munkára keresünk diákokat egész nyárra,...
III. kerület, Budapest, Pest


Pénztáros

Reál HUngária Élelmiszer Kft.

Pénztárost felveszünk azonnali kezdéssel Lurdy-...
IX. kerület, Budapest, Pest