www.cvonline.hu

Pénztáros - Budapest (Duna Plaza)

  • Company_icon IS Sport Bt. (Intersport)
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Pénztáros

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.800 áruházat működtet több mint 45 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.

Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

Ha az eladás Neked mást is jelent, mint árufeltöltést, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat Duna Plázában található áruházunkba a fent megnevezett munkakörbe.

Az ideális jelentkező:

  • szeret eladni
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • sport ismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • teljesítményorientált
  • önálló, rugalmas
  • szeret sportolni
  • igazi csapatjátékos

Előny:

  • sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • német és /vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • egy modern, világelső, nemzetközi vállalat minden előnye

Munkavégzés helye: Budapest, 1138 Váci út 178.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű