www.cvonline.hu

PÉNZTÁROS, BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ, ÜGYFÉLTÁJÉKOZTATÓ (6044)

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

Feladatok:
•Pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
•Ügyfelek tájékoztatása
•Pénztárral kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:
•Felsőfokú pénzügyi, számviteli, vagy közgazdasági végzettség
•alapszintű német nyelvismeret
•Számítógépes ismeret
•önálló, precíz, pontos munkavégzés
•megbízhatóság

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig