www.cvonline.hu

Pénztáros barkács áruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 886890
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • pénztárkezelés
  • vevők kiszolgálása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • aktuális ráérés megadása: legalább két hétköznapon egész napos ráérés szükséges
  • aktuális önéletrajz feltöltése

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig 6-8-10 órás beosztásban

Előnyt jelent:

  • áruházban szerzett pénztárkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!