www.cvonline.hu

Pénztáros áruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1045821
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyírbátori áruházban kínálunk folyamatosan végezhető diákmunkát.

Feladatok:

  • Pénztárkezelés
  • Vevők tájékoztatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv

Munkaidő: Munkavégzés hétfőtől-szombatig két műszakban: 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00.

Előnyt jelent:

  • Hosszú távú folyamatos munkalehetőség

Jelentkezés: A honlapon keresztül (Link megjelenítése) regisztrációt követően.

A felvétel folyamatos.