www.cvonline.hu

PÉNZTÁROS / ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Budapest IX. kerületi telephelyünkre munkatársat keresünk

munkakörbe

Fő feladatok:

  • Pénztárkezelés
  • Bizonylatok kiállítása, rendezése
  • Pénztári bizonylatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Bizonylatokkal kapcsolatos riportok összekészítése
  • Forgalomba helyezési dokumentumok összekészítése,
  • Kimenő és bejövő posta kezelése

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség (előnyösen közgazdasági, kereskedelmi vagy pénzügyi)
  • Min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Jelentkezés fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő