www.cvonline.hu

Pénztáros – Fót

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Fóti üzletünkbe

Pénztáros

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet megvalósításában
  • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése
  • pénztárgép kezelése
  • készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
  • vevőmegbízások kezelése
  • kasszasor feltöltése
  • fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása
  • az OBI sztenderdek, rutinok betartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kommunikatív személyiség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • segítőkész hozzáállás
  • jó csapatjátékos
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a PÉNZTÁROS – Fót megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő