www.cvonline.hu

Pénztár

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 922313
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal multinacionális kereskedelmi partnerünknél kínálunk rugalmas időbeosztásban, folyamatosan végezhető diákmunkát.

Feladatok:

  • pénztárkezelés napi 4-6-8-12 órás munkaidőben

Elvárások:

  • érettségi, 18 éves életkor
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • vállalási idő: legalább heti 2 alkalom, minimum az év végéig

Előnyt jelent:

  • hosszú távú folyamatos munkalehetőség
  • munkavégzés hétfőtől-szombatig 7-20h között lehetséges
  • rugalmas, órarendhez illeszthető beosztás
  • pénztárazási tapasztalat előnyt jelent

A felvétel folyamatos.

Jelentkezni lehet:

  • A Link megjelenítése honlapon regisztrációval
  • Vagy személyesen az irodánkban naponta 10-16h között (Veszprém, Budapest u. 8.).