Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Pénzpiaci elemzési munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel a bank által kereskedett pénzügyi instrumentumok paraméterezésében;
  • Treasury tevékenységből fakadó eredményhatás számszerűsítése, elemzések készítése;
  • Pénzügyi instrumentumok beértékelése, a beértékelés minőségének ellenőrzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskola végzettség;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • MS Word, Excel, adatbázis-kezelési rendszer magas szintű felhasználói ismerete;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Magas szintű elemzői készség;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;
  • Kezdeményező készség.

Előny:

  • Egyetem/főiskola befektetés-elemzői szakirányán szerzett végzettség;
  • Piaci kockázatkezelési módszertanok ismerete;
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Adatinformációs és pozíció-vezető rendszerek ismerete (REUTERS; BLOOMBERG; KONDOR+).

Jelentkezési határidő: 2016. július 15.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson  a Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő