www.cvonline.hu

Pénzintézeti ügyintéző

  • A hirdetés 912 napja lejárt

A HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet több mint 50 éve szerepel a hazai pénzügyi piacon. Mára az Észak-Alföldi régió legtőkeerősebb Takarékszövetkezete. A folyamatos fejlődés, bővülés céljából várja a pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Banki értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Csapatba való gyors beilleszkedés
  • Önálló konstruktív munkavégzés

Feladatok:

  • Ügyfél kapcsolattartás, monitoring
  • Lakossági és KKV ügyfélkörben banki termékek értékesítése
  • A meglévő ügyfélkör megtartása, új ügyfelek akvirálása
  • Számlavezetéssel kapcsolatos banki műveletek elvégzése és kapcsolattartás a partnerekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem és teljesítményfüggő jutalék
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2015. január 21-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő