www.cvonline.hu

Pénzintézeti ügyintéző - Székesfehérvár

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

Pénzintézeti ügyintéző

 munkakörbe

Feladatok:

  • Teljeskörű fióki ügyintézés és értékesítés

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • bankszakmai tapasztalat (előny)
  • befektetési tevékenység ismerete (előny)
  • hitelezésben szerzett korábbi tarábbi tapasztalat (előny)
  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória) és járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „Pénzintézeti ügyintéző“.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő