www.cvonline.hu

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ - SZÉKESFEHÉRVÁR

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe

Székesfehérvár
munkavégzési helyre

Feladatok:

  • Teljeskörű fióki ügyintézés
  • Értékesítési feladatok ellátás
  • Vállalati, lakossági ügyfelek kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a társzervezetekkel (back office, készpénz logisztika stb.)
  • Fióki kollégák helyettesítése
  • Fiókban lévő háttérmunka elvégzése
  • Ad hoc beszámolókhoz kapcsolódó adatok kigyűjtése, összesítése, továbbítása a vezető számára

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Min. középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Pénzügyi ismeretek, bankszakmai tapasztalat
  • Hitelezésben szerzett gyakorlat
  • Értékesítési szemléletmód
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Szakirányú OKJ, - felsőfokú képzettség
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Forint- és valutapénztárosi vizsga

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „pénzintézeti ügyintéző Székesfehérvár“  megjelölésével

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő