www.cvonline.hu

Pénzintézeti ügyintéző (Szabadhídvég)

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

pénzintézeti ügyintéző

munkakörbe

Feladatok:

  • Teljeskörű fióki ügyintézés és értékesítés

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • hitelezésben szerzett tapasztalat
  • bankszakmai tapasztalat (előny)
  • befektetési tevékenység ismerete (előny)
  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória) járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Szabadhídvég

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „pénzintézeti ügyintéző szabadhídvég“

Helyek Fejér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő