www.cvonline.hu

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ (BUDAPEST / BICSKE)

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ

(BUDAPEST / BICSKE)

munkakörbe

Feladatok:

  • teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés
  • ügyfélérdeklődés kezelése
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • kapcsolódó adminisztráció az adott rendszerekben

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • pénzintézeti, befektetési területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • ügyfélközpontúság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • vállalati/agrár doboztermékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • pénzügyi szakképesítés, közvetítői hatósági vizsga
  • járművezetési engedély (B kategória)

Munkavégzés helye: Budapest vagy Bicske

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • versenyképes fix jövedelem
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • ingyenes képzések, oktatások

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Pénzintézeti ügyintéző BP“ vagy „Pénzintézeti ügyintéző Bicske“

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő