www.cvonline.hu

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ – Várpalota

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ÜGYINTÉZŐ
munkakörbe

Feladatok:

  • teljes körű fióki ügyintézés és értékesítés
  • ügyfélérdeklődés kezelése
  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • kapcsolódó adminisztráció az adott rendszerekben

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • pénzintézeti, befektetési területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • ügyfélközpontúság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • vállalati hitelezésben szerzett tapasztalat
  • vállalati/agrár doboztermékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • pénzügyi szakképesítés, közvetítői hatósági vizsga
  • járművezetési engedély (B kategória)

Munkavégzés helye: Várpalota
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • versenyképes fix jövedelem
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • ingyenes képzések, oktatások

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Pénzintézeti ügyintéző VÁRPALOTA“.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő