www.cvonline.hu

PÉNZINTÉZETI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 214 napja lejárt

 A takarékszövetkezetek szabályozásáért felelős, folyamatosan bővülő központi szervezetbe releváns gyakorlattal rendelkező

PÉNZINTÉZETI MUNKATÁRSAKAT

keresünk Budapestre.

Feladatok:

  • a szabályozási környezet fejlesztése,
  • elemzési és ellenőrzési tevékenység ellátása,
  • részvétel a folyamatok továbbfejlesztésében és javításában,
  • kockázatelemzés, kockázatkezelés,
  • törvényi megfelelés biztosítása,
  • döntés-előkészítés,
  • szakmai javaslatok kidolgozása,
  • jelentések készítése,
  • kapcsolattartás a tagvállalatokkal.

Elvárások:

  • közgazdász vagy jogász végzettség,
  • pénzügyi szolgáltatónál / felügyeletnél / tanácsadó cégnél szerzett szakmai tapasztalat,
  • gyakorlat belső ellenőrzés / szabályozás / kockázatkezelés / elemzés / audit területen,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és prezentációs képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint).

Amit ügyfelünk ajánl:

  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • intellektuálisan inspiráló környezet,
  • részvétel egy növekedési fázisban lévő szervezet építésében.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő