www.cvonline.hu

Pénzintézeti kockázatkezelő

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Megbízónk a magyar pénzpiac egyik meghatározó szereplője: stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat. 7 fős Kockázat osztályukra keresnek új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Részvétel a vállalat kockázatkezelési és jelentési rendszereinek működtetésében, fejlesztésében - partner, piaci és működési kockázatok;
  • Részvétel a cég jogszabályi tőkekövetelményének számításában;
  • Treasury limitek és a limitrendszerre vonatkozó előterjesztések készítése;
  • A treasury rendszer napi működtetése, ügyletek figyelése és elemzése;
  • Portfolió kockázat, országkockázat mérése;
  • Részvétel CSDR szabályozás szerinti megfelelésének biztosításában;
  • Részfeladatok ellátása a vállalatcsoport működési kockázatkezelési tevékenységében
  • Partnerkockázatainak kezelési feladatok: adósminősítési és monitoring rendszer fejlesztése, üzemeltetése.
Elvárások:
  • közgazdasági, egyetemi szintű végzettség, pénzügyi vagy kockázatkezelési szakirány előnyt jelent;
  • junior szintű, ideálisan 1-2 éves kockázatkezelői tapasztalat;
  • a partner, piaci, működési kockázatok kezelése közül több területen is szerzett elméleti tudás vagy tapasztalat előnyt jelent;
  • aktív, legalább erős középszintű szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • magas fokú Excel ismeret elvárás, VBA makró írási, Access programozási ismeretek előnyt jelentenek;
  • csapatjátékos, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, ergonomikus környezet;
  • Felelősségteljes feladatkör, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.