www.cvonline.hu

PÉNZINTÉZETI ADMINISZTRÁTOR (BUDAPEST)

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

PÉNZINTÉZETI ADMINISZTRÁTOR
(BUDAPEST)

munkakörbe

Feladatok:

  • pénzintézeti adminisztráció:
  • riportok készítése (napi, heti, havi, negyedéves, féléves, éves)
  • fióki helyettesítések megszervezése
  • régióvezető operatív támogatása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű MS Word és Excel ismeret
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • pénzügyi szakképesítés

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés heti 40 órában
  • versenyképes fix jövedelem
  • éves bruttó 400.000 Ft béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • ingyenes képzések, oktatások

Fényképes önéletrajz, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével a lenti e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Adminisztrátor Bp

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő