www.cvonline.hu

Pénzforgalmi szabályozási szakértő

  • A hirdetés 827 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • A hatályos jogszabályok alapján a bank által nyújtott pénzforgalmi szolgáltatások körének, feltételeinek meghatározása, kialakítása;
  • A kialakított eljárásrend belső szabályzatokban történő rögzítése;
  • A hazai pénzforgalmi jogszabályi környezet változásainak folyamatos és naprakész követése;
  • A banki számlavezető rendszerek fizetési módokkal kapcsolatos fejlesztéseiben történő részvétel;
  • Bankon belüli oktatási anyagok készítése a pénzforgalom vonatkozásában;
  • A bank belső szabályzatainak pénzforgalmi szempontú véleményezése;
  • A pénzforgalomban résztvevő bankon kívüli szakmai szervezetekkel való kapcsolattartás;
  • Együttműködés a bank kapcsolódó szakterületeivel;
  • A hálózat munkájának segítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Középfokú pénzügyi írásbeli és szóbeli angol nyelvvizsga;
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Rendszerben, illetve folyamatban történő gondolkodási képesség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási készség.

Előny:

  • Önkormányzati, lakossági ügyfelekkel kapcsolatos pénzforgalmi szabályozás területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Nemzetközi pénzforgalmi szabályok ismerete.

Jelentkezési határidő: 2014. október 01.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő