www.cvonline.hu

Pénz- és tőkepiaci háttérműveleti munkatárs

  • A hirdetés 651 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Bank treasury területe által kötött ügyletek analitikus rendszerben történő nyilvántartása, az ügyletek üzletfél felé történő konfirmálása, elszámolása, továbbá az ügyletek életciklusa alatt bekövetkező post-trade eseményeinek kezelése (pl.: fizetések, cash-flow elszámolások, margin call, stb.);
  • Bank treasury területe által kötött ügyletek ellenőrzése, hiba jelzése;
  • Közreműködés és támogatás a Bank treasury termék- és folyamatfejlesztéseiben, mind a rendszerkialakítás, mind az ügyvitel szervezés kapcsán.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Főbb pénzügyi termékek ismerete;
  • Közép szintű szakmai angol nyelvtudás;
  • MS Excel magas szintű felhasználói ismerete;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;

Előny:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat;
  • SWIFT ismeret;
  • Bázel III releváns részeinek ismerete.

Jelentkezési határidő: 2015. április 08.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő