www.cvonline.hu

Pénz- és Értékszállító

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja Budapest XI. kerületi kirendeltségébe keres

munkatársat.

Feladatai:

  • Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken
  • Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:

  • Érvényes vagyonőri bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás
  • Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:

  • „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:

  • Teljes mértékben bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka
  • A fegyvervizsga megszerzését a vállalat támogatja

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő