www.cvonline.hu

Péküzemvezető

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Érden található pékségbe keresünk azonnali belépéssel szakképzett, gyakorlattal rendelkező

Péküzemvezetőt

Főbb feladatok:

  • Pékség késztermék termelésének biztosítása
  • Munkavállalók, gépek, termékek koordinációja
  • Alapanyag rendelések időbeni leadása
  • Beosztások, elszámolások elkészítése
  • Havi leltár elvégzése
  • Termék fejlesztések és kalkulációk
  • Termékek minőségének és frissességének ellenőrzése
  • Belső árumozgatás, tárolás biztosítása

Az állásokhoz tartozó elvárások:

  • Termelő üzemi többéves vezetői gyakorlat
  • Szakirányú végzettség, képesítés
  • Megbízhatóság
  • Irányítási és beszámoltatási képesség
  • Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Hasonló munkaterületen szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Szállás megoldható

Ha szeretne egy agilis, jó csapatban velünk együtt dolgozni, jelentkezzen az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő