www.cvonline.hu

Péküzemi osztályvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.04.18.
Hirdetés azonosító: 803528

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Péküzemi osztályvezető
Munkavégzés helye: 1204 Budapest, Mártírok útja 281.
Főbb feladatok: Irányítja csapatát annak érdekében, hogy annak tagjai a vásárlók és a munkatársak számára kiváló szolgáltatást nyújtsanak.
Elkészíti a munkabeosztást határidőre, és a törvényi előírásoknak megfelelően, tervezés alkalmával biztosítja, hogy a termék összekészítése mindig időben megtörténjen.
Biztosítja, hogy minden beosztott megfelelő képzést kapjon, ellenőrzi munkájukat, és visszajelzést ad teljesítményükről.
Figyel a vásárlókra, és azon dolgozik, hogy a vevők igényeit az elvárt módon teljesítse.
Segíti a tehetségek beazonosítását és fejlesztését, biztosítja, hogy a fejlődési programra a legjobbak kerüljenek az áruházból.
Munkakör betöltésének feltételei: Szakirányú középfokú végzettség
Minimum 6 hónapos, kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
Jó problémamegoldó-, tervezési, szervezési képesség
Analitikus gondolkodás
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2014.05.01.
Előnyt jelent: HACCP alapismeretek
Kereskedelmi szakirányú végzettség
Kereskedelemben, kisboltban szerzett 1-2 éves tapasztalat
Pékségben szerzett munkatapasztalat
Több fő irányításában szerzett vezetői tapasztalat (minimum 3 hónap)