www.cvonline.hu

Pékségi mérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.18.
Hirdetés azonosító: 886998

Multinacionális partnerünk részére keresünk Pékségi Mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- pékségi gépállomány felmérése, nyilvántartása, és folyamatos nyomon követése
- gépek energetikai szempontból történő optimalizálása,
- hatékony karbantartási folyamat kidolgozása és működtetése,
- műszaki projektek szakszerű és költséghatékony menedzselése,
- pékségi termeléstervezéssel foglalkozó csapatok összekötése a műszaki oldallal
- beszállítók és kivitelezők munkájának műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő felügyelete

Elvárások:

- gépészmérnök vagy élelmiszeripari gépészmérnök végzettség
- karbantartási területen szerzett minimum 3 éves gyakorlat
- sütőipari (pékségi) ismeretek, az ott használt gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
B típusú gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- hosszú távú álláslehetőség
- multinacionális környezet
- országos szintű hatáskör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján