www.cvonline.hu

Pékségi Mérnök

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.10.13.
Hirdetés azonosító: 852894

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Pékségi Mérnök
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A vállalat pékségeiben található géppark és berendezések beszerzési, karbantartási és fenntartási folyamatainak menedzselése, felügyelete és a vonatkozó sztenderdek kidolgozása a hatékony működést és a termelés optimális támogatását szem előtt tartva, beleértve a vonatkozó pénzügyi tervezést és nyomonkövetést.

- A pékségi gépállomány felmérése, nyilvántartása és folyamatos nyomon követése
- Hatékony karbantartási folyamat kidolgozása és működtetése
- A gépek energetikai szempontból történő optimalizálása
- A géppark életciklus elemzése és csereprogram kidolgozása
- Beszerzési folyamatok, karbantartási költségek és a beruházások pénzügyi optimalizálása
- Szerződésekkel, új szolgáltatásokkal kapcsolatos javaslattételek kidolgozása
- A pékségi gépekkel kapcsolatos műszaki projektek szakszerű és költséghatékony menedzselése
- Beszállítók és kivitelezők munkájának műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő ellenőrzése, felügyelete
- Nyitó áruházak és refitek műszaki átvételének, illetve a garanciális kérdések ügyintézésének támogatása
Munkakör betöltésének feltételei: - Élelmiszeripari gépész végzettség
- A pékségi gépek energia- és költséghatékony üzemeltetése területén szerzett szakmai gyakorlat
- Pékségi termelés folyamatainak részletes ismerete
- Beszállító kezelés terén szertett tapasztalat
- Munkaköre ellátásához aktív, középfokú angol nyelvismeret szükséges
Készségek:
- Kiváló elemző és problémamegoldó készség
- Pontosság, alaposság
- Kezdeményezőkészség, proaktivitás
- Önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és befolyásolási készség
- Kiváló prezentációs készség
- Segítőkészség
Egyéb:
- B kategóriás jogosítvány
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Pénzügyi végzettség előnyt jelent

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest