www.cvonline.hu

Pékség specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 1060114

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Pékség specialista
Munkavégzés helye: 7630 Pécs, Budai Vám 1.
Feladatok: - Beosztások készítése, dolgozók munkájának irányítása
- Heti/napi termelési terv elkészítése
- Dolgozói oktatások megtartása (szakmai és működési)
- Pékség termékek elérhetőségének biztosítása
- Alapanyagok biztosítása
- Gyártmánylap szerinti termelés
- A termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
- HACCP és vállalati előírások betartása
- Eladótér és a termék kihelyezésének koordinálása
Amit nyújtunk: - Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Amit kérünk: - Legalább pék szakmunkás végzettség
- Legalább 1 éves vezetői tapasztalat a területen
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban a MS Office alkalmazások ismerete)
- Több műszakos munkarend vállalása
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Vevőközpontú szemlélet
- Proaktivitás
- Vezetői készségek
- Stressztűrő képesség és terhelhetőség
- Csapatmunka
- Belső hajtóerő
Előnyként értékeljük, ha: - Sütőipari Technikus vagy Pékmester végzettség
- 5 főnél nagyobb csapat irányítása
- Multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat
- "B" kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2016.07.11.
Előnyt jelent: - Sütőipari Technikus vagy Pékmester végzettség