www.cvonline.hu

Pékbolti eladó

  • A hirdetés 481 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, egészséges alapanyagokkal dolgozó pék szaküzlet
munkatársakat keres.

Feladatok:

• Beérkező vásárlók szakszerű kiszolgálása
• Az értékesítés ellenértékének szakszerű kezelése anyagi felelősség mellett
• Vásárlóközpontú munkavégzés

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

• Kereskedelmi végzettség
• Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

• Versenyképes bérezés
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Kellemes munkahelyi légkör
• Kulturált munkakörülmények
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapesti üzletek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!